Górne zdjęcie

Mobilna naprawa auta

Firma transportowa AERA w Wałbrzychu to największa pomoc drogowa w powiecie wałbrzyskim i jedna z większych na Dolnym Śląsku. Naszą siłą jest doświadczenie, zdobywane w branży od 1990 roku, oraz sprzęt, w który cały czas inwestujemy.

Posiadamy nie tylko holowniki i lawety do transportu samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych po awariach lub wypadkach, ale też inne specjalistyczne pojazdy. Jednym z nich jest samochód serwisowy, służący do mobilnej naprawy aut.

Mobilna naprawa aut – Wałbrzych, Dolny Śląsk

Nasz samochód serwisowy jest w pełni wyposażony w nowoczesny sprzęt techniczny. Jest to m.n. komputer diagnostyczny do obsługi samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Posiadamy komputer diagnostyczny CDIF/3, który został złotym medalistą Międzynarodowych Targów Poznańskich w 2014 roku. Zdecydowaliśmy się na zakup tak nowoczesnego sprzętu, bo tylko wówczas mogliśmy zaoferować kierowcom szybką i sprawną diagnostykę oraz naprawę usterek na drodze. Poza tym korzystanie z komputera diagnostycznego umożliwia nam stałą współpracę z firmami assistance.

Mobilny serwis AERA Wałbrzych posiada również: narzędzia do awaryjnego otwierania pojazdów, agregat prądotwórczy, kompresor. A to tylko niektóre narzędzia, w które wyposażony jest nasz samochód serwisowy, służący do naprawy pojazdów na drodze.

 • ikonki

  awaryjne otwieranie pojazdu,

 • ikonki

  awaryjne uruchamianie pojazdu,

 • ikonki

  dowóz paliwa,

 • ikonki

  wypompowywanie paliwa z baku,

 • ikonki

  zmiana koła,

 • ikonki

  diagnostykę komputerową,

 • ikonki

  naprawę samochodu na drodze

Naprawa auta na drodze – Wałbrzych

Zapewniamy szybki dojazd do klientów, którzy utknęli na drodze w Wałbrzychu lub okolicy miasta. Obsługujemy teren całego Dolnego Śląska, gdzie nasz mobilny mechanik pomaga kierowcom samochodów osobowych.

Dzięki nowoczesnym narzędziom diagnostycznym szybko możemy ustalić co jest przyczyna awarii i usunąć usterkę. W sytuacji, gdy naprawa auta na drodze jest bardziej skomplikowana i czasochłonna oraz wymaga użycia narzędzi dostępnych tylko w warsztacie samochodowym, zapewniamy sprawny transport pojazdów do autoserwisu.

Mobilny mechanik – samochochody dostawcze i ciężarowe

Firma transportowa AERA działa nie tylko na terenie okolic Wałbrzycha. Obsługujemy zlecenia z całej Polski i Europy, szczególnie te dotyczące samochodów dostawczych i ciężarowych oraz TIR-ów.

Nasi mobilni mechanicy mają wieloletnie doświadczenie w szybkim usprawnieniu pojazdów, tak aby mogły one ruszyć w dalszą drogę. Pomagają także w najbardziej nietypowych zdarzeniach.

Potrafią poradzić sobie z wieloma typami awarii na drodze, wymagającymi natychmiastowej naprawy.

Naprawa auta na drodze – Wałbrzych – 24/7

Nasi mobilni mechanicy są dostępni przez całą dobę. Pracują 7 dni w tygodniu, także w soboty, niedziele, długie weekendy oraz we wszystkie święta.