Górne zdjęcie

Autopomoc

Miałeś wypadek lub kolizję? Brałeś udział w karambolu? Najpierw zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. I nie martw się o samochód. Zajmiemy się jego transportem z dowolnego miejsca na trasie prosto we wskazane przez Ciebie miejsce.

Przyjmujemy zlecenia na transport pojazdów po wypadkach oraz aut z awarią. Nie ma dla nas znaczenia w jakim stanie technicznym jest Twój samochód – czy ma uszkodzony układ hamulcowy, zatarty silnik lub jest całkowicie rozbity.

Auto pomoc – Wałbrzych, Dolny Śląsk

Firma transportowa AERA jest największą pomocą drogową w powiecie wałbrzyskim i jedną z większych na Dolnym Śląsku. O naszej sile i wielkości świadczą lata doświadczeń oraz posiadane doświadczenie i rozbudowany tabor.

Zajmujemy się autopomocą od 1990 roku. Początkowo posiadaliśmy tylko jeden pojazd pomocy drogowej, a właściciel firmy był jednocześnie jedynym kierowcą tego holownika. Obecnie nasz tabor składa się z ponad 10 profesjonalnych i nowoczesnych pojazdów. Obsługuje je około 10 pracowników. Są to doświadczeni kierowcy z dużymi umiejętnościami. Potrafią poradzić sobie w każdej sytuacji – wydobędą auto z rowu, załadują je na lawetę i jeszcze przy tym ostudzą nerwy klienta.

Autopomoc Wałbrzych - oferta:

 • ikonki

  awaryjne otwieranie pojazdu,

 • ikonki

  awaryjne uruchamianie samochodu,

 • ikonki

  dowóz paliwa,

 • ikonki

  zmiana paliwa,

 • ikonki

  mobilna naprawa auta,

 • ikonki

  wymiana koła,

 • ikonki

  wyciąganie samochodu z rowu,

 • ikonki

  mobilna wulkanizacja,

 • ikonki

  transport pojazdów.

Auto pomoc – sztywny hol

Holowniki firmy AERA w Wałbrzychu są wyposażone w sztywny hol, który ze względu na swój kształt jest nazywany widłami lub motylkiem. W autopomocy sztywny hol używany jest szczególnie do transportu samochodów, ciężarówek i autobusów, które mają niesprawny układ kierowniczy lub uszkodzony przynajmniej jeden z dwóch układów hamulcowych.

Pojazdów, które nie mają sprawnych hamulców lub którymi nie można sterować, nie można holować na giętkim holu. Jest to niebezpieczne i z pewnością byłoby trudne do wykonania.

 

Auto pomoc – nie tylko Wałbrzych

Firma transportowa AERA zapewnia szybką i sprawną auto pomoc na terenie Polski i Europy. Usługi w kraju i za granicą oferuje szczególnie kierowcom ciężarówek, TIR-ów, autobusów i autokarów.

Utknąłeś na trasie w Niemczech, Holandii lub Francji? Wezwij Całodobową Pomoc Drogową AERA w Wałbrzychu. Dojedziemy najszybciej jak to możliwe i zajmiemy się holowaniem Twojego pojazdu we wskazane miejsce.