Górne zdjęcie

Wyciąganie auta z rowu

Pomoc Drogowa AERA w Wałbrzychu zajmuje się wyciąganiem z rowów samochodów dowolnej marki i typu. Pomagamy kierowcom aut osobowych, samochodów dostawczych i ciężarowych oraz TIR-ów i zestawów.

Wyciąganie samochodu z rowu

Wyciąganie samochodu z rowu to jedna z podstawowych usług w ofercie pomocy drogowej. W firmie transportowej AERA, która istnieje w Wałbrzychu od 1990 roku, zajmujemy się świadczeniem wszystkich usług z zakresu autopomocy. W naszej ofercie nie mogło więc zabraknąć opcji: wyciąganie auta z rowu.

Do tego celu używamy m.in. naszego nowoczesnego pojazdu marki MAN TGL, który jest wyposażony w HDS. Posiada też dużą lawetę do przewozu samochodów osobowych i dostawczych oraz sztywny hol do transportu większych pojazdów. Mogą być to na przykład ciężarówki, autobusy i autokary.

 

Wyciąganie auta z rowu – Wałbrzych

Operatorzy holowników AERA wyciągają z rowu auta na terenie Wałbrzycha i okolic, powiatu wałbrzyskiego oraz Dolnego Śląskiego. Przyjmują też zlecenia z bardziej odległych zakątków Polski.

Pracują 24/7, czyli przez całą dobę i w każdy dzień w tygodniu. Ba! Są dostępni dla naszych klientów w każdy dzień w roku.

Pomoc Drogowa AERA Wałbrzych zajmuje się wyciąganiem aut z rowów także w sobotnie popołudnia, niedziele oraz w święta państwowe i kościelne.

Wyciąganie auta z rowu - oferta

 • ikonki

  samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych,

 • ikonki

  TIR-ów oraz ciągników siodłowych i naczep,

 • ikonki

  pojazdów po wypadkach, stłuczkach, kraksach,

 • ikonki

  aut, które wypadły z drogi,

 • ikonki

  samochodów, które spadły do pobliskiej rzeki,

 • ikonki

  pojazdów po dachowaniu.